Zapraszamy Was do udziału w Konkursie „Dbaj o klimat. Redukuj CO2” na temat zmian klimatycznych, ich przyczyn, skutków i metod ich zapobiegania

17 stycznia, 2022

Zapraszamy Was do udziału w Konkursie „Dbaj o klimat. Redukuj CO2” na temat zmian klimatycznych, ich przyczyn, skutków i metod ich zapobiegania.

Konkurs jest trzecim etapem kampanii “Dbaj o klimat. Redukuj CO2”, którą zainicjowaliśmy we wrześniu 2021 dzięki wsparciu BNP Paribas Securities Services.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń i uczennica szkoły średniej bez względu na to, czy uczestniczyliście w naszych szkoleniach i warsztatach, czy nie.

Oczywiście, że potrzebujemy zmian systemowych, ale chcemy również pokazać, że każdy z nas ma rolę do odegrania. Dlatego celem nadrzędnym konkursu jest pokazanie uczniom możliwości realnej zmiany i sprawczości w życiu codziennym na poziomie lokalnym.

Pomysł na projekt należy zgłosić do 28 lutego 2022 r.
Nagrodą w konkursie jest nic innego, jak pomoc merytoryczna lub finansowa (w zależności od potrzeb projektu) w realizacji Waszego projektu. To się nazywa realna sprawczość!

Więcej informacji na temat konkursu, Regulamin oraz plakat gotowy do druku znajdziecie w zakładce „O kampanii„.

Serdecznie zapraszamy!

Autor i organizator kampanii Little Greenfinity
Partner kampanii BNP Paribas
Patronaty Honorowe Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Patronat Honorowy Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek
Partnerzy merytoryczni GREEN Kozminski Nauka o klimacie
Masz pytanie: hej@redukujCO2.pl