Pierwszy projekt już zrealizowany – ZSCKR w Studzieńcu

28 września, 2022

Był konkurs, była uroczysta gala z ogłoszeniem wyników, a w końcu ten czas najbardziej wyczekiwany. Może nawet najważniejszy. Czas realizacji projektów konkursowych.

Niektóre projekty były skomplikowane i ich realizacja zajmie zdecydowanie dłużej. Niektóre były proste i ich efekty można oglądać już dziś.

ZSCKR Studzieniec

Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu już cieszą się z nowych rowerów i stojaków zakupionych dzięki uczestnictwie w naszej kampanii „Dbaj o klimat. Redukuj CO2”. Ich okolica jest bogata w infrastrukturę rowerową, co pomaga i umożliwia uczniom natychmiastowe korzystanie z rowerów. Jazda rowerem to najmniej emisyjny środek transportu i wpływa bezpośrednio na redukcję emisji dwutlenku węgla do atmosfery. W dodatku, jest to aktywny i przyjemny sposób poruszania się na krótkich dystansach.

Jeszcze raz gratulujemy uczniom ZSCKR w Studzieńcu a naszemu partnerowi BNP Paribas Securities Services Polska za wsparcie finansowe, bez którego realizacja wyróżnionych projektów nie byłaby możliwa.

Autor i organizator kampanii Little Greenfinity
Partner kampanii BNP Paribas
Patronaty Honorowe Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Patronat Honorowy Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek
Partnerzy merytoryczni GREEN Kozminski Nauka o klimacie
Masz pytanie: hej@redukujCO2.pl