Dla nauczyciela

Coraz większej liczbie nauczycieli zależy na edukacji swoich uczniów na temat zmian klimatycznych. W kampanii wzięli udział nauczyciele szkół średnich z terenu całej Polski.

W szkoleniach wzięło udział prawie 200 nauczycieli z całej Polski. Zgłosili się nauczyciele zarówno z dużych miast: Katowice, Warszawa, Łódź, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Sopot, jak i małych miasteczek: Skała (mieszkańców 3800), Rogowo (4800), Pakość (5600), Mszczonów (5300).

Nauczyciele nie tylko wzięli udział w szkoleniach dla nauczycieli. Przekazali następnie zdobytą wiedzę dalej swoim uczniom podczas dwugodzinnych warsztatów. Nauczycieli „przeszkolili” wspólnie ponad 4200 uczniów!

Mało tego. To Wy byliście najlepszymi ambasadorami w promocji trzeciego etapu naszej kampanii, czyli konkursu „Dbaj o klimat. Redukuj CO2” Zachęciliście 60 zespołów do stworzenia mądrych i wartościowych projektów.

Wy, jako opiekunowie zespołów wspólnie ze swoimi uczniami przyjechaliście na uroczystą galę ogłoszenia wyników konkursu, podczas której razem świętowaliśmy nie tylko laureatów konkursu, ale również wspólny sukces całek kampanii.

Decydując się na udział w naszym projekcie, mieliście realny wpływ na edukację ekologiczną Waszych uczniów. To od nich będzie zależało, w jakim świecie będziemy żyć już za 5-10 lat.

Autor i organizator kampanii Little Greenfinity
Partner kampanii BNP Paribas
Patronaty Honorowe Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Patronat Honorowy Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek
Partnerzy merytoryczni GREEN Kozminski Nauka o klimacie
Masz pytanie: hej@redukujCO2.pl